Fit Mama - Fitness Łódź

FIT MAMA – zajęcia wzmacniająco – prozdrowotne dla kobiet w ciąży

Trening FIT MAMA polecamy przyszłym mamom, które chcą utrzymać formę także podczas ciąży i aktywnie przygotować się do porodu. Każda uczestniczka zajęć, ze względu na stopień zaawansowania ciąży jest traktowana indywidualnie. Na zajęciach rozciągamy i wzmacniamy mięśnie dna miednicy, wzmacniamy i rozciągamy mięśnie przykręgosłupowe, mięśnie ramion i nóg. W treningu wzmacniająco - prozdrowotnym oprócz piłki Gymnic Plus wykorzystujemy inne przyrządy, takie jak hantle, obciążenia, gumy, kijki treningowe czy małe elastyczne piłki. Na zajęcia zapraszamy panie w ciąży od 1-go trymestru, jeśli wcześniej systematycznie ćwiczyły, oraz od 2-go trymestru, jeśli dopiero zaczynają swoją przygodę z ruchem. Aby móc uczestniczyć w zajęciach, należy dostarczyć zaświadczenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń od lekarza prowadzącego ciążę.

FIT MAMA – zajęcia wzmacniająco – modelujące dla mam z niemowlakami i małymi dziećmi

Niedawno urodziłaś dziecko i chciałabyś wrócić szybko do dawnej sylwetki, ale nie masz nikogo, kto w tym czasie zaopiekowałby się Twoją pociechą albo po prostu nie chcesz się z nią rozstawać? Teraz to już nie problem! FIT MAMA jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na zajęcia panie z niemowlakami i małymi dziećmi! Możesz efektywnie ćwiczyć, jednocześnie spędzając czas ze swoim maleństwem! Dobra zabawa dla mamy i dziecka gwarantowana! Zapraszamy mamy 7-8 tygodni po porodzie fizjologicznym i 9-10 tygodni po cesarskim cięciu.


Zarówno szatnia, jaki i sala do ćwiczeń znajdują się na parterze - można do nich bez problemu wjechać wózkiem :) Posiadamy również przewijak.

Na zajęcia, oprócz stroju sportowego, butów na zmianę i wody, zabierz kocyk, na którym będzie leżało dziecko oraz drobne zabawki.


Przejdź do spisu zajęć