O nas - Centrum Fitnessu FITMAMA - Łódź

O nas

Centrum Fitnessu MaxFIT powstało z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy chcieliby aktywnie spędzać wolny czas, zadbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną, zabezpieczyć swoje stawy, kości, kręgosłup przed urazami teraz i w przyszłości, a przy okazji dobrze się bawić, poznać nowych ludzi i oderwać się od codzienności.
Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo uczestników zajęć – ćwiczenia dostosowane są do poziomu zaawansowania grupy, indywidualnych możliwości oraz wieku.
Staramy się, aby każde zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze, dawały duży zastrzyk pozytywnej energii, były zróżnicowane i ciekawe. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu treningowego, która pomaga nam to osiągnąć.
Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb uczestników zajęć. Za największą nagrodę uznajemy uśmiech malujący się na twarzach naszych klientów oraz słowa zadowolenia i pochwały.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia dla osób mniej i bardziej aktywnych fizycznie, osób młodszych i starszych, kobiet w ciąży i mam, które chcą poćwiczyć wraz ze swoimi pociechami – jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące usług oferwanych przez MaxFIT. Propozycje prosimy kierować na nasz adres mailowy lub bezpośrednio do obsługi Centrum Fitnessu MaxFIT.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług! Życzymy efektywnych i bezpiecznych treningów!

Honorujemy karty Benefit Multisport, MultiSport Classic, MultiActive, FitProfit, FitFlex, OK System i Sodexo.

Kompetencje i doświadczenie naszej kadry instruktorskiej w prowadzeniu zajęć fitness poparte są zaświadczeniami i certyfikatami o odbytych szkoleniach, kursach, uczestnictwie w konwencjach i warsztatach, a także wieloletnią praktyką.


Powrót na górę